İKÜ AGMER ve İİBF “7. ULUSAL AİLE ZİRVESİ”ne Katıldı

Taider Aile İşletmeleri Derneği tarafından 2-3 Kasım tarihlerinde InterContinental Taksim ve Facebook İstasyon’da düzenlenen “7. Ulusal Aile Zirvesi”ne üniversitemizi temsilen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanı Prof. Dr. Ali Şen, AGMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi H. Nazan Çağlar, Arş. Gör. Taha Yusuf Çakarel ile öğrencilerimiz katıldı. Sektörün önde gelen isimlerinin yer aldığı zirve “Değişim Rüzgârını Yönetmek” teması ile gerçekleştirildi. 
 

9. Aile İşletmeleri Kongresi

Değerli Akademisyenler, Aile İşletmesi Sahip ve Yöneticileri, 

Ülkemizde aile işletmeleri ve girişimcilik konularında yapılan araştırmaların sunulduğu tartışıldığı ve araştırmacıların buluştuğu geleneksel hale gelmiş olan en büyük organizasyonlardan birisi olan 9. Aile İşletmeleri Kongre’mizi 7-8 Nisan 2020 tarihlerinde sizlerin de katkılarıyla gerçekleştireceğiz. Aile işletmeleri ve girişimcilik konularında çalışmış olan araştırmacılarımızın akademik sunumları ile katkı sağlayacakları kongremizi bu yıl TAİDER ile işbirliği yaparak düzenleyeceğiz.

AGMER-TAİDER İş Birliği Kapsamında Toplantı Düzenlendi

İKÜ Aile İşletmeleri ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi (AGMER) ile TAİDER Aile İşletmeleri Derneği arasında imzalanan protokol kapsamında, 14 Ekim Pazartesi günü Basın Ekspres yerleşkemizde toplantı düzenlendi. 

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Şen, AGMER Müdürü Dr. Öğr. Üyesi H.Nazan Çağlar, Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Andaç Toksoy ile koordinatörlerden Arş. Gör. Tuğçe Kumral ve Arş. Gör. Taha Yusuf Çakarel’in katıldığı toplantıda; TAİDER’i Yönetim Kurulu üyelerinden Tekin Urhan, Fatma Oolten ve Selen Toron temsil etti.